Pirmdiena, 26.08.19, 05:23 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 962

Vietnes draugi

Statistika

Spoguļa apvārdošana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Aizsardzības maģija » Spoguļa apvārdošana
Spoguļa apvārdošana
SanistraDatums: Pirmdiena, 30.12.13, 00:25 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Status: Offline
Šo buršanu izmanto, lai atgrieztu sliktus novēlējumus atpakaļ pie to avota.
Jums vajadzēs: rokas spoguli, melnu sveci, vīraku, melnu diegu, zvaniņu.
Iezvaniet zvaniņā, lai sāktu ceremoniju. Sakiet:

''Es esmu neievainojams viņu naidam un ļauniem novēlējumiem. Es neņemšu tuvu pie sirds viņu neiecietību un niknumu, viņu vārdi un domas nenodarīs man kaitējumu''.

Aizdedziniet sveci un vīraku. Novietojiet spoguli sveces aizmugurē un sakiet:

''Kā šis spogulis atspoguļo atpakaļ šīs sveces gaismu, tā lai viss ļaunums tiek atgriezts atpakaļ pie tā avota. Gan spogulis neko nelūdz un nepieliek pie atspoguļojuma, tā arī es nepielikšu noziedzīgas apņemšanās un neko nesamazināšu neko no tā, ko es aizsūtu atpakaļ. Tas, kas atnāks pie manis, tas atgriezīsies pie viņiem''.

Sasieniet pēc kārtas uz melna diega trīs mezglus. Sienot katru mezglu, izrunājat:

''Ar šo darbību es nostiprinu savu buršanu. Kā es vēlos, tā tam arī būt''!

No jauna iezvaniet zvaniņā kā rituāla pabeigšanas zīmi. Svece un vīraks, lai nodeg paši. Diegu ar mezgliem ierociet zemē uz visiem laikiem, tālāk no savas mājas.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

kleita9Datums: Svētdiena, 27.09.15, 11:47 | Ziņojums # 2
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 1
Ko dara ar spoguli?

SanistraDatums: Svētdiena, 27.09.15, 13:47 | Ziņojums # 3
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Es gan ieteiktu kārtīgi padomāt pirms veikt šo rituālu. Te ir koks ar diviem galiem. No vienas puses it kā sūtīt kaut ko atpakaļ liekas tikai godīgi, bet no otras puses, tas ir tas pats, kas uzņemties soģa lomu. Bet dažkārt mēs kā ''soģi'' nebūt neesam tik zinoši, cik mums liekas. Tas savukārt uzliek uz rituāla veicēja MILZĪGU ATBILDĪBU par lēmuma pareizību. Tāpēc eksistē varbūtība, ka iemaisieties tur, kur iemaisīties nemaz nevajadzētu. Augstākie Spēki un Taisnās Tiesas likums ir pietiekami bezkaislīgi un godīgi un agru vai vēlu katrs saņem pēc nopelniem, tāpēc ir vērts apdomāt, vai vajag uzņemties šo lomu cilvēkam.
Bet, ja gadījumā, vēlaties riskēt, tad spoguli aprociet kopā ar pārējo.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Aizsardzības maģija » Spoguļa apvārdošana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2019 | Uzturēšanu nodrošina uCoz