Piektdiena, 22.10.21, 20:20 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1092

Vietnes draugi

Statistika

Meditācija ar sveci - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Meditācija ar sveci
Meditācija ar sveci
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:39 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Status: Offline
Atrodiet klusu vietu, kurā ļaudis, telefons, mājdzīvnieki nepatraucēs jūsu mieru, kā arī, kur nav kondicionieru un ventilatoru, kuri varētu traucēt liesmu. Jūs varat izmantot maigu muzikālu fonu. Var izmantot vīraku.

Uzvelciet ērtu apģērbu (ieteicams no dabiskas izcelsmes šķiedrām), noņemiet brilles vai kontaktlēcas. Radiet istabā aptumšojumu, vienīgais gaismas avots ir sveces liesma. Ja jūs sēdēsiet uz ērta krēsla, svecei jābūt uz galda, izstieptas rokas attālumā. Jūs varat tāpat likt sveci uz žurnāla galdiņa, tad apsēžaties uz grīdas - daudzi uzskata ērtu lotosa pozu vai skolnieka pozu.

Tagad vērsiet savējo ciešo skatienu uz uguni. Skatieties uz liesmu. Elpošana ir dziļa un vienmērīga, ieelpojiet caur degunu un lēnām izelpojiet caur muti. Liesmā jūs varat redzēt visas varavīksnes krāsas.

Liesmas smalkās nokrāsas, kuras ir sarkanas pašā galā, - tā ir jūsu kaisle, jūsu fiziskais ķermenis.

Oranža liesmas kārta - jūsu pieķeršanās uz šīs zemes.

Pēc tam, dzeltenā, īpaši izplatīta, pati jaudīgākā liesmas daļa piesaista jūsu uzmanību. Tas deg jūsu radošais potenciāls, jūsu dzīves enerģija, jūsu griba.

Jūsu acis virzās lejup un redz zaļas krāsas nelielu slānīti - tas ir jūsu centrs, jūsu izaugsme.

Jūtiet izaugsmi un pārbagātību visur universā pirms tam, nekā jūs pāriesiet pie zilas krāsas liesmas pamatā.

Zilais, jūsu dvēseles augstākā emocija degs jo spilgtāk, jo ciešāk jūs uz to skatīsieties.

Vēl zemāk, tikko manāma, blakus pašam deglim - violeta krāsa - jūsu gara simbols. Tas ir - gars tieši tas pats, kurš vienmēr ir klāt jūsos, bet tikko manāms ikdienas dzīvē. Jums ir jāuzķer viņš negaidīti, lai zinātu par viņa klātbūtni. Tā kā jūs novērojat savu garu, ja jūs viņam ļausiet, violetā liesma palielināsies un aptvers zilo, zaļo, dzelteno, oranžo un sarkano krāsu. Ļaujiet jūsu garam augt, lai piepildītu sevi tādā pašā veidā. Kad jūs ieelpojat, jūtiet, ka jūsu gars aizpilda jūs kopā ar sveces gaismu.

Ieelpojiet liesmu. Kļūstiet vienots ar to un radīšanas avota būtību. Aiztaisiet acis. Ieelpojiet savu garu. Jūtiet un pacenšaties redzēt savu Gaismu, savu starojumu.

Vizualizējiet nolaišanos lejup pa garām un skaistām spirālkāpnēm un kad jūs sasniedzat tās pamatni, jūs redzēsiet trīs durvis. Izvēlaties vienu no tām. Sagaidiet kaut kādu signālu no jūsu zemapziņas, lai izdarītu šo izvēli. Kad jūs ieiesiet šajās durvīs, atslābinieties. Mierīgi novērojiet, kas notiek uz jūsu iekšējā ekrāna. Jūs varat redzēt krāsas vai formas, ļaudis vai vietas. Jūs varat dzirdēt skaņas. Bieži veidoli atnāk apziņā, un jūs sākumā nevarēsiet saprast, ko tie apzīmē. Tie ir jūsu individuālie simboli tādēļ, lai atmodinātu atmiņu par jūsu misiju: - Kas jūs esat? Kāpēc jūs esat šeit? Ja nekas neierodas pie jums, varat veikt ceļojumu pagājušajās dzīvēs. Pēc informācijas saņemšanas - jūs varat ieiet citās durvīs vai atgriezties augšā. Šīs ziņas ir jāpieraksta, kad jūs pabeigsiet - tā kā tās var atklāt jums savējo jēgu vēlāk. Jūs varat ieskicēt tos tēlus, kurus jūs redzējāt, vai ierakstiet dienasgrāmatā īsu stāstu par to.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Meditācija ar sveci
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz