Otrdiena, 30.11.21, 05:17 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Lai piepildītos vēlēšanās - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Lai piepildītos vēlēšanās
Lai piepildītos vēlēšanās
SanistraDatums: Ceturtdiena, 26.11.15, 13:34 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Kad jums ir jebkāda grūti izpildāma vai pat pati parastākā vēlme, tad tam, lai būtu lielāka izdevība, ka tā realizēsies, dariet sekojošo: izveidojiet ar adatas palīdzību uz baltas sveces simbolu, paša izdomātu, kurš tā vai citādi ir saistīts ar jūsu vēlmi. Tā, piemēram, naudu var simbolizēt dolāra zīme, domājot par ceļojumu vai kruīzu, jūs varat attēlot riteni vai laivu, bet sapņojot par mīlestību, uzzīmēt sirsniņu. Aizdedziniet sveci. Dažas minūtes ilgi, nenovēršoties skatieties uz tās liesmu un iedomājieties, ka jūsu sapnis jau ir izpildījies. Kad svece pilnībā nodegs un no tās paliks tikai notecējušais vasks, savāciet to nelielā papīra aploksnē, kuru paslēpiet savējās gultas galvgalī. Ja tuvākās trīs naktīs jūs sapņosiet par to, ka jūsu sapnis ir piepildījies, tad, visticamāk, notikums, kuru jūs vēlaties, notiks realitātē.

Šāds veids:

Izvēlaties sveci, kas ir īpaši piemērota jūsu vēlmei
Sastādies savas vēlmes precīzu formulējumu. Koncentrējaties tikai uz to, ko gribat panākt.
Jūs varat pierakstīt savējo vēlmi, noteikt to skaļi vai klusējot domāt par to.
Aizdedziniet sveci un mierīgi apsēžaties tās priekšā, koncentrējaties uz savu vēlmi.
Kamēr deg svece, iztēlojieties enerģiju, kas iziet no tās liesmas.
Ja jūs pierakstījāt savējo vēlmi, tad šajā etapā jums vajag turēt papīra lapu pār sveces liesmu, kamēr tā līdz beigām nenodegs.
Noteiciet skaļi vai pie sevis nākamo maģisko formulu:

"Es piesaucu pie Zemes uzklausīt manu vārdojumu. Un, lai piepildās tas, kā ātrs vējš. Lai mirdz mans vārdojums tik pat spilgti kā liesma. Lai tas ir tikpat dziļš, cik dziļš ir atvars ūdens straumē. Un, lai piepildās vārdojums mans, pēc manas gribas, ja ir lemts. Lai notiek tā!".

Sveci nodedziniet līdz galam un glabājiet noslēpumā savu vēlmi, kamēr tā nepiepildīsies.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Lai piepildītos vēlēšanās
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz