Otrdiena, 30.11.21, 05:43 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Cilvēka attīrīšana ar sveci - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Cilvēka attīrīšana ar sveci
Cilvēka attīrīšana ar sveci
SanistraDatums: Ceturtdiena, 26.11.15, 13:31 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Ar sveces liesmu var notīrīt tievus cilvēka tīrumus. Virziet ar sveces uguni, sākot no labās rokas pa ķermeņa kontūru, sākot ar galvu, gar kreiso roku un sānu, kreiso kāju, labo kāju no ārpuses un iekšpuses. Pēc tam, ņemot sveci kreisajā rokā, virziet ar uguni ap labo roku, atgriežaties pie galvas galvvidus. Pēc tam, ņemot sveci labajā rokā, veiciet pa 3,5 vai 7 apļkustības pulksteņa rādītāja virzienā pār galvas galvvidu, pie pieres, pie kakla, pie krūtīm, pie kuņģa, pie nabas un pie astes kaula (t.i. pie visām septiņām čakrām).
Sveci, kas palika pēc šīs procedūras, ir jānodedzina līdz galam,nedzēšot. Bet pārpalikumu ietin papīrā un izmest upē vai strautā, pagriežoties ar muguru un sviežot papīru pār kreiso kaklu.

Attīrot cilvēku ar uguni, sveci vienmēr ir jātur uz vienu pusi pret pacientu. Uz sveces var parādīties piloši sveķi vai tā sāk kūpēt ar melniem dūmiem. Tas nozīmē, ka iekšējie orgāni šajā vieta ir nobloķēti, slimi un tos ir jāārstē. Kad orgāns ir vesels, svece deg taisni un bez kvēpiem. Ja sveķi uz sveces veidojas no pacienta puses, tad savā slimībās ir vainīgs viņš pats. Ja pretējā, tas nozīmē, slimības viņam "izdarīja". Ja sveķi pil pa kreisi vai pa labi, tas norāda par enerģētikas cīniņu, kuru veic cilvēks, kuru attīra ar uguni, ar kādu. Ja melnas krāsas "asaras", tas nozīmē, cilvēks uzturas negatīvas enerģētikas stāvoklī.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Sveču maģija » Cilvēka attīrīšana ar sveci
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz